Codziennie gorące powietrze w Waszym mieszkaniu a także suche powietrze poza mieszkaniem jest zanieczyszczone CO₂ i innymi, różnymi zanieczyszczeniami. Z ogromną dumą oferujemy specjalistyczną instalację klimatyzacji w Waszym mieszkaniu, która zagwarantuje Ci komfort poprzez pełne lato!

aklim.pl gwarantujemy profesjonalnie zainstalowaną klimatyzację na obszarze całej Polski. Jesteśmy szalenie dumni z tego, że przez bez przerwy gwarantujemy swoim klientom satysfakcjonującą obsługę i doradztwo.

Prócz montażu klimatyzacji, w naszej ofercie znajdziecie również montaż pompy ciepła.

Instalacja pompy ciepła w budynku nie jest bardzo skomplikowaną procedurą. Może zostać wykonana poprzez doświadczonego instalatora w czasie kilku godzin. W zasadzie wystarczy zainstalować pompę ciepła na zewnętrznej ścianie budynku i właściwie połączyć ją okablowaniem. Z boku pomieszczenia musi znajdować się gniazdko elektryczne z bezpiecznikiem. Przy takim połączeniu mamy możliwość zamontowania pompy ciepła.

Jeżeli myślisz nad montażem klimatyzacji w własnym domu serdecznie zapraszamy na stronę aklim.pl, na której odnajdziesz mnóstwo cennych treści dotyczących tego rodzaju urządzeń.